S1008R-182K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1008R-182K
Beschreibung:
FIXED IND 1.8UH 435MA 600MOHM SM
Auf Lager : 544
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 435 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Inductance 1.8 µH
Series S1008R
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 66MHz