S1210-561F
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1210-561F
Beschreibung:
FIXED IND 560NH 619MA 500MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 619 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 560 nH
Series S1210
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 200MHz