S151J43SL0P6TK5R
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
S151J43SL0P6TK5R
Beschreibung:
CAP CER 150PF 2KV SL RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient SL
Product Status Active
Ratings -
Series S
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 150 pF