S1812-331H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1812-331H
Hersteller:
API Delevan Inc.
Paket:
1812 (4532 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 330NH 952MA 220MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 952 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Inductance 330 nH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 240MHz