S1812-683G
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1812-683G
Paket:
1812 (4532 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 215 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.3Ohm Max
Inductance 68 µH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 7.6MHz