S1812-822K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1812-822K
Paket:
1812
Beschreibung:
FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 372 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.44Ohm Max
Inductance 8.2 µH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz