S1812R-101K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1812R-101K
Paket:
1812
Beschreibung:
FIXED IND 100NH 1.49A 90MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.49 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Inductance 100 nH
Series S1812R
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 460MHz