S2-220RJ8
Riedon
Produkt-Nr.:
S2-220RJ8
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES SMD 220 OHM 5% 1W 2615
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 220 Ohms
Series S
Power (Watts) 1W