S21LFC-P14MCC0-220S
ODU
Produkt-Nr.:
S21LFC-P14MCC0-220S
Beschreibung:
ODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,14
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 300V
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome over Nickel
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C