S22L2SRGB14T
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
S22L2SRGB14T
Beschreibung:
S22 PRO EZ LIGHT INDICATOR MULTI
Auf Lager : 23
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP66, IP67, IP69K
Termination Style Screw Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series -
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 70mA