S2402DS48RTN
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
S2402DS48RTN
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ DOME CAB CHAS 48"
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-TNC Male
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.7
Series -
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 5 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 1.2m
Return Loss -
Package Bulk
Gain 2dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)