S2406DSP48RBN
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
S2406DSP48RBN
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 48"
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-BNC
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.7
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 1.2m
Return Loss -
Package Bulk
Gain 6.5dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)