S24497P36RSM
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
S24497P36RSM
Beschreibung:
RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL CAB 36"
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications Wi-Fi, WiMax™
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 1.500" (38.10mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard WiFi
VSWR 2
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 2.4GHz, 5.4GHz
Power - Max 10 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 914mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 7dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)