S24DE150R3PDFA
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
S24DE150R3PDFA
Hersteller:
Delta Electronics
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 330mA, 330mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 9V
Control Features Enable, Active High
Series S24DE (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 87%