S24SE15001PDFH
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
S24SE15001PDFH
Hersteller:
Delta Electronics
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 15V 20W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 1.33A
Voltage - Input (Min) 9V
Control Features Enable, Active High
Series S24SE (20W)
Power (Watts) 20 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 88%