S30SP6FF400Q
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
S30SP6FF400Q
Beschreibung:
PHOTO SEN FIXED 400MM PNP
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IP69K
Response Time 3ms
Sensing Distance 15.748" (400mm)
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Method Background Suppression
Light Source Infrared LED
Product Status Active
Connection Method Connector
Series S30SP
Voltage - Supply 10V ~ 30V