S4-4K75F1
Riedon
Produkt-Nr.:
S4-4K75F1
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES SMD 4.75K OHM 1% 2W 4525
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 4.75 kOhms
Series S
Power (Watts) 2W