S42C083204GP
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
S42C083204GP
Paket:
1206
Beschreibung:
RES ARRAY, CONCAVE, 4 RES 0603,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series S4x
Power Per Element 63mW