S49014WP12RSM
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
S49014WP12RSM
Beschreibung:
RF ANT 5GHZ PANEL MALE BRKT 12"
Benutzer handbuch
Frequency Range 4.9GHz ~ 5.99GHz
Applications WLAN
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 1.378" (35.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard WiFi
VSWR 2
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 5GHz
Power - Max 10 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 305mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 14dBi
Frequency Group SHF (f > 4GHz)