S4924-181H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S4924-181H
Beschreibung:
FIXED IND 180NH 2.835A 47MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.835A
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 2.835 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 47mOhm Max
Inductance 180 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 350MHz