S4924-562H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S4924-562H
Beschreibung:
FIXED IND 5.6UH 725MA 720MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 725mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 725 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 720mOhm Max
Inductance 5.6 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 65MHz