S4924-563H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S4924-563H
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 369MA 2.23OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 124mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 369 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.23Ohm Max
Inductance 56 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 25MHz