S6XM50A1000VM
TELE Controls Inc
Produkt-Nr.:
S6XM50A1000VM
Hersteller:
TELE Controls Inc
Beschreibung:
ENERGY METER 1000V 50A MODBUS
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -15°C ~ 65°C
Termination Style Screw Terminal
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Weight -
Series SENS
Number of Outputs and Type 30 - Modbus RTU (RS485)
Type Energy and Power Metering Module
For Use With/Related Products Modbus RTU Interfaces (RS485)
Voltage - Supply 9 ~ 30VDC
Mfr TELE Controls Inc
Features Output Capacity (800VAC/1000VDC, 50A)