S8FS-G15015CD
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
S8FS-G15015CD
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 150W
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) 370V
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 120V
Efficiency 88%
Mfr Omron Automation and Safety
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 6.26" L x 1.54" W x 3.82" H (159.0mm x 39.2mm x 97.0mm)
Number of Outputs 1
Series S8FS-G (150W)
Power (Watts) 150W