Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
S8VK-G12024
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$118.5885
$118.5885
10
$114.8835
$1148.835
25
$111.17736
$2779.434
50
$101.91258
$5095.629
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C (With Derating) |
| Input Type | AC |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus, VDE |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Size / Dimension | 4.81" L x 1.57" W x 4.92" H (122.2mm x 40.0mm x 125.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Series | S8VK-G (120W) |
| Power (Watts) | 120W |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input |
| Package | Box |
| Base Product Number | S8VK-G120 |