Bud Industries
Produkt-Nr.:
SA-1279-BT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RACK ADJUSTABL SHELF-OPEN 17.62"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 20.000" L x 19.000" W x 5.218" H (508.00mm x 482.60mm x 132.54mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 9.3 lbs (4.2 kg) |
| Series | - |
| Type | Shelf, Fixed |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | Adjustable |
| Package | Bulk |