SA105E224ZAR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
SA105E224ZAR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient Z5U
Product Status Active
Ratings -
Series SpinGuard® SA
Package / Case Axial
Thickness (Max) -
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.22 µF