Zuhause / Crystals / SA204168F35HAR
minImg
SA204168F35HAR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
SA204168F35HAR
Beschreibung:
CRYSTAL 16.8000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SA204
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 16.8 MHz