Zuhause / Crystals / SA324304F35HLR
minImg
SA324304F35HLR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
SA324304F35HLR
Beschreibung:
CRYSTAL 30.4000MHZ 12PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SA324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 30.4 MHz