On Shore Technology Inc.
Produkt-Nr.:
SA326000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.33
$1.33
10
$1.159
$11.59
25
$1.1096
$27.74
50
$1.08509
$54.2545
100
$1.03569
$103.569
250
$0.937042
$234.2605
500
$0.863075
$431.5375
1000
$0.739774
$739.774
2500
$0.69046
$1726.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Contact Material - Post | Brass |
| Housing Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Contact Finish Thickness - Mating | Flash |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 32 (2 x 16) |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Finish Thickness - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Series | SA |
| Type | DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Termination Post Length | - |
| Features | Open Frame |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Resistance | 4mOhm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | SA32600 |