SA50-120-12S-E-P
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
SA50-120-12S-E-P
Beschreibung:
POWER CONVERTER, 120V INPUT, SIN
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 158V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) -
Voltage - Input (Min) 86V
Package / Case Module
Efficiency 86%
Mfr Microchip Technology
Features Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.05" L x 2.05" W x 0.50" H (77.5mm x 52.1mm x 12.7mm)