Zuhause / Crystals / SA534100F35HDT
minImg
SA534100F35HDT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
SA534100F35HDT
Beschreibung:
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SA534
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 10 MHz