SAR92405
Sensata-Cynergy3
Produkt-Nr.:
SAR92405
Hersteller:
Sensata-Cynergy3
Beschreibung:
RELAY REED SPST 500MA 24V
Auf Lager : 38
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Switching Voltage 20VAC, 20VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 500 mA
Coil Current 24 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 3 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating -
Series S
Operate Time 1 ms
Contact Material Rhodium (Rh)
Mfr Sensata-Cynergy3
Coil Voltage 24VDC
Release Time 0.5 ms
Must Operate Voltage 20 VDC