E-Switch
Produkt-Nr.:
SAV8F13SS311
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PB SPDT 15A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.468
$18.468
10
$16.77035
$167.7035
25
$16.01624
$400.406
50
$15.16827
$758.4135
100
$14.60302
$1460.302
250
$13.660924
$3415.231
500
$11.660072
$5830.036
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 25.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3 VDC |
| Series | SAV8 |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Base Product Number | SAV8 |