Zuhause / Crystals / SAX2148EA4B-32.000M
minImg
SAX2148EA4B-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SAX2148EA4B-32.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000M 8PF SMD
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SAX214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz