Zuhause / Crystals / SAX3248FA4A-10.000M
minImg
SAX3248FA4A-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SAX3248FA4A-10.000M
Beschreibung:
CRYSTAL 10.000M 8PF SMD
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SAX324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz