Essentra Components
Produkt-Nr.:
SB-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUSHING SPLIT 0.150" NYLON BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.26315
$2.6315
25
$0.2318
$5.795
50
$0.21299
$10.6495
100
$0.20463
$20.463
250
$0.18373
$45.9325
500
$0.175389
$87.6945
1000
$0.146158
$146.158
2500
$0.133627
$334.0675
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Diameter - Inside | 0.150" (3.81mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.375" (9.53mm) |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SB |
| Panel Thickness | 0.031" (0.79mm), 0.062" (1.57mm), 0.093" (2.36mm), 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Snap-Mount |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |