TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBC1533RJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 3 OHM 5% 1/2W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.67865
$16.7865
25
$1.55648
$38.912
50
$1.4649
$73.245
100
$1.28174
$128.174
250
$1.098656
$274.664
500
$0.915534
$457.767
1000
$0.793468
$793.468
5000
$0.769054
$3845.27
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 33 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 17W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBC1 |