SBC227RK
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBC227RK
Beschreibung:
RES 27 OHM 10% 4W AXIAL
Auf Lager : 992
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 27 Ohms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 4W