TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBC227RK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 27 OHM 10% 4W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.235
$1.235
10
$1.0925
$10.925
25
$1.00434
$25.1085
50
$0.91618
$45.809
100
$0.79287
$79.287
250
$0.669484
$167.371
500
$0.563787
$281.8935
1000
$0.468644
$468.644
5000
$0.449264
$2246.32
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Size / Dimension | 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 27 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBC2 |