TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBC247RK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 3 OHM 5% 1/2W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.9975
$0.9975
10
$0.88065
$8.8065
25
$0.81016
$20.254
50
$0.73891
$36.9455
100
$0.639445
$63.9445
250
$0.53998
$134.995
500
$0.454727
$227.3635
1000
$0.377996
$377.996
5000
$0.362358
$1811.79
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Size / Dimension | 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 47 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBC2 |