KEMET
Produkt-Nr.:
SBC6-222-351
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 2.2MH 350MA 2.63OHM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.7271
$17.271
25
$1.58308
$39.577
50
$1.3528
$67.64
100
$1.20897
$120.897
250
$1.03626
$259.065
500
$0.97869
$489.345
1000
$0.892335
$892.335
2500
$0.86355
$2158.875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 730mA |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.728" (18.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 350 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.63Ohm Max |
| Inductance | 2.2 mH |
| Series | SBC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | KEMET |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | SBC6 |