SBC6-222-351
KEMET
Produkt-Nr.:
SBC6-222-351
Hersteller:
KEMET
Beschreibung:
FIXED IND 2.2MH 350MA 2.63OHM TH
Auf Lager : 21
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.728" (18.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.472" Dia (12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.63Ohm Max
Inductance 2.2 mH