TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBC84K7J
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 4.7K OHM 5% 9W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.539
$1.539
10
$1.36895
$13.6895
25
$1.2692
$31.73
50
$1.19434
$59.717
100
$1.045095
$104.5095
250
$0.895774
$223.9435
500
$0.746472
$373.236
1000
$0.64695
$646.95
5000
$0.627048
$3135.24
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBC8 |