SBCH4100RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCH4100RJ
Beschreibung:
RES 100 OHM 5% 4W AXIAL
Auf Lager : 995
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 4W