TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCH66K8J
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 6.8K OHM 5% 7W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.38985
$13.8985
25
$1.27794
$31.9485
50
$1.16603
$58.3015
100
$1.008995
$100.8995
250
$0.852074
$213.0185
500
$0.717516
$358.758
1000
$0.596438
$596.438
5000
$0.571776
$2858.88
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 6.8 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCH6 |