TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCHE1122KJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 22K OHM 5% 11W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.501
$1.501
10
$1.32715
$13.2715
25
$1.2198
$30.495
50
$1.11283
$55.6415
100
$0.96292
$96.292
250
$0.813162
$203.2905
500
$0.68476
$342.38
1000
$0.569212
$569.212
5000
$0.54567
$2728.35
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.969" L (10.00mm x 9.00mm x 50.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 22 kOhms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 11W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE11 |