TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCHE456RJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 56 OHM 5% 4W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.874
$0.874
10
$0.75905
$7.5905
25
$0.66652
$16.663
50
$0.60914
$30.457
100
$0.52877
$52.877
250
$0.4598
$114.95
500
$0.381634
$190.817
1000
$0.310356
$310.356
5000
$0.296106
$1480.53
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 56 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE4 |