TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCHE615RJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 15 OHM 5% 7W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.00225
$10.0225
25
$0.92112
$23.028
50
$0.84037
$42.0185
100
$0.727225
$72.7225
250
$0.61408
$153.52
500
$0.517123
$258.5615
1000
$0.429856
$429.856
5000
$0.412082
$2060.41
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 15 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE6 |