SBCHE622RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCHE622RJ
Beschreibung:
RES 22 OHM 5% 7W AXIAL
Auf Lager : 1070
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 22 Ohms
Series SBC, CGS
Power (Watts) 7W