TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
SBCHE63R9K
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 3.9 OHM 10% 7W AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.77045
$7.7045
25
$0.67678
$16.9195
50
$0.61845
$30.9225
100
$0.53675
$53.675
250
$0.466716
$116.679
500
$0.387353
$193.6765
1000
$0.31502
$315.02
5000
$0.300552
$1502.76
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Size / Dimension | 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 3.9 Ohms |
| Series | SBC, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SBCHE6 |