KEMET
Produkt-Nr.:
SBCP-11HY101H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 1.3A 190 MOHM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.337
$2.337
10
$2.1584
$21.584
25
$1.97904
$49.476
50
$1.69119
$84.5595
100
$1.51126
$151.126
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 1.3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 190mOhm Max |
| Inductance | 100 µH |
| Series | SBCP |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | KEMET |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | SBCP-11HY |